صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
 News Archive 

هفتمین همایش نقشه برداری مغز ایران

 

 

 

 با درود فراوان،

 برگزاری هفتمین همایش نقشه برداری مغز را با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان در دانشگاه شهید بهشتی درآبان 1399 به اطلاع می رسانم.

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron Emission Tomography, Magnetoencephalography,  Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation  و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد.

دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پیشتاز این علم در کشور هر ساله یک همایش در زمینه نقشه برداری مغز برگزار می کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه های مرتبط با این علم، جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری های مربوط به آن است و امسال نیز همچون سال های قبل دانشمندان جهت ارایه نتایج تحقیقات خود سخنرانی خواهند کرد.

شرکت در این همایش فرصتی برای تعامل با دانشمندان برجسته این حوزه است که از داخل و خارج کشور دعوت شده اند. در این دوره از همایش های سالانه سعی بر آن شده تا بار بالینی بیشتر از سال های قبل و مطالب کاربردی تر باشند. به علاوه امسال مراکز تحقیقاتی برتر در علوم اعصاب کشور نیز در برگزاری این همایش شرکت خواهند کرد.

از همه شما عزیزان، صمیمانه برای شرکت در این همایش دعوت می نمایم.

مجتبی زارعی
استاد نورولوژی و علوم اعصاب
رئیس هفتمین همایش نقشه برداری مغز


6/10/1399

ورود اعضا
اخبار
گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
 

 -  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 121
ماه جاری 3715
کل مراجعات 1270146
نشانی دبیرخانه: تهران - ولنجک - بلوار دانشجو- میدان یاسمن- انتهای خیابان عدالت - دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
شماره تماس: 02129905801
شماره فکس: 02129902650
رایانامه: info@humanbrainmapping.ir