پیام رئیس همایش

همراهان ارجمند؛

با درود فراوان،
برگزاری نهمین همایش نقشه برداری مغز را با حضور تعدادی از برجسته‌ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان در دانشگاه شهید بهشتی در آبان 1401 به اطلاع می‌رسانم.

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته‌ای همچون، Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron Emission Tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation  و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می‌پردازد.

دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پیشتاز این علم در کشور هرساله یک همایش در زمینه نقشه برداری مغز برگزار می‌کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه‌های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه‌های مرتبط با این علم، جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری‌های مربوط به آن است و امسال نیز همچون سال‌های قبل دانشمندان جهت ارائه نتایج تحقیقات خود سخنرانی خواهند کرد.


شرکت در این همایش فرصتی برای تعامل با دانشمندان برجسته این حوزه است که از داخل و خارج کشور دعوت شده‌اند. در این دوره از همایش‌های سالانه سعی بر آن شده تا بار بالینی بیشتر از سال‌های قبل و مطالب کاربردی‌تر باشند. به علاوه امسال مراکز تحقیقاتی برتر در علوم اعصاب کشور نیز در برگزاری این همایش شرکت خواهند کرد.

از همه شما عزیزان، صمیمانه برای شرکت در این همایش دعوت می‌نمایم.
مجتبی زارعی
استاد نورولوژی و علوم اعصاب
رئیس همایش نقشه برداری مغز


اخبــار

فراخوان ارسال چکیده مقاله
به اطلاع میرسانیم پذیرش مقالات در نهمین همایش نقشه برداری مغز ایران آغاز شده و علاقهمندان میتوانند از طریق وبسایت اقدام به ارسال مقالات خود نمایند. قبل از ارسال مقالات نسبت به مطالعه راهنمای ارسال چکیده مقاله اقدام نمایید. ادامه خبر ...

نهمین همایش نقشه برداری مغز ایران
نهمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سالهای گذشته با حضور تعدادی از برجستهترین دانشمندان علوم اعصاب جهان، 28 الی 30 آبان 1401 به صورت حضوری برگزار میشود و علاقهمندان به شرکت در این همایش میتوانند نسبت به ثبتنام و پرداخت هزینه همایش در ادامه خبر ...

کتابچه هشتمین همایش نقشه برداری مغز ایران
ادامه خبر ...برگزار کننده همایش


حامیان همایش