صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Welcomeپیام رئیس همایش

همکاران ارجمند؛

با درود فراوان،

برگزاری هشتمین همایش نقشه برداری مغز را با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان در دانشگاه شهید بهشتی در آبان 1400 به اطلاع می رسانم.

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون، Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron Emission Tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation  و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد.

دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پیشتاز این علم در کشور هرساله یک همایش در زمینه نقشه برداری مغز برگزار می کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه های مرتبط با این علم، جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری های مربوط به آن است و امسال نیز همچون سال های قبل دانشمندان جهت ارائه نتایج تحقیقات خود سخنرانی خواهند کرد.

شرکت در این همایش فرصتی برای تعامل با دانشمندان برجسته این حوزه است که از داخل و خارج کشور دعوت شده اند. در این دوره از همایش های سالانه سعی بر آن شده تا بار بالینی بیشتر از سال های قبل و مطالب کاربردی تر باشند. به علاوه امسال مراکز تحقیقاتی برتر در علوم اعصاب کشور نیز در برگزاری این همایش شرکت خواهند کرد.

از همه شما عزیزان، صمیمانه برای شرکت در این همایش دعوت می نمایم.

 

مجتبی زارعی

استاد نورولوژی و علوم اعصاب

رئیس هشتمین همایش نقشه برداری مغز


ورود اعضا
اخبار
گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
 

 -  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 181
ماه جاری 3829
کل مراجعات 1256192
نشانی دبیرخانه: تهران - ولنجک - بلوار دانشجو- میدان یاسمن- انتهای خیابان عدالت - دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
شماره تماس: 02129905801
شماره فکس: 02129902650
رایانامه: info@humanbrainmapping.ir