نمایشگاه

کلیه‌ی سازمان‌ها و مؤسسات علمی-تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، نشریات، شرکت‌ها و مراکز صنعتی، مراکز تحقیق و توسعه فناوری، استارتاپ‌ها و مراکز درمانی که در زمینه‌ی علوم و فناوری‌های مرتبط با نقشه‌برداری مغز فعالیت می‌کنند؛ در صورت تمایل به شرکت در نمایشگاهی که در حاشیه‌ی همایش برگزار می‌گردد می‌توانند درخواست خود را به دبیرخانه‌ی همایش اعلام نمایند.

لازم به ذکر است نمایشگاه جانبی همایش به دو صورت محیطی و مجازی برگزار می‌گردد. لطفا قبل از ارسال درخواست مشارکت در نمایشگاه به نکات زیر توجه فرمایید:

- درخواست‌کنندگان می‌توانند با توجه به نیاز خود به صورت حضوری یا مجازی در نمایشگاه شرکت کنند و محل و متراژ غرفه‌ی خود را در سالن نمایشگاه انتخاب نمایند. نقشه و اطلاعات غرفه‌های محیطی و مجازی در لینک‌های زیر در دسترس است.

مشاهده نقشه و قیمت غرفه‌های محیطی

مشاهده نقشه و قیمت غرفه‌های مجازی

دموی نمایشگاه مجازی

- نمایشگاه مجازی محدود به تاریخ برگزاری همایش (۲۸ تا ۳۰ آبان ۱۴۰۱) نیست؛ و تا شش ماه پس از برگزاری همایش ادامه خواهد داشت.

- بازدید محیط نمایشگاه مجازی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی امکان‌پذیر است و این امر موجب می‌‏شود که غرفه‏‌های مجازی، بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا داشته باشند.

- در غرفه‏‌های مجازی، تسهیلات ویژه‏‌ای برای استارتاپ‌ها در نظر گرفته شده‌است که برای اطلاع از آن می‌توانید با دبیرخانه‌ی همایش تماس بگیرید.


اخبــار

اطلاعیه مهم در مورد زمان برگزاری همایش
به اطلاع مخاطبین محترم می رساند برگزاری نهمین دوره از همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران به تعویق افتاده است و زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد. ادامه خبر ...(1401/7/16)

نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین‌المللی نقشه‌برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته‌ای و انجمن مهندسی پزشکی ایران
اولین نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته ای ایران و انجمن مهندسی پزشکی ایران روز یکشنبه ششم شهریور ۱۴۰۱، در پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار گردید. در این نشست رئیس و ادامه خبر ...(1401/6/15)

فراخوان ارسال چکیده مقاله
به اطلاع می رسانیم پذیرش مقالات در نهمین همایش نقشه برداری مغز ایران آغاز شده و علاقه مندان می توانند از طریق وب سایت اقدام به ارسال مقالات خود نمایند. قبل از ارسال مقالات نسبت به مطالعه راهنمای ارسال چکیده مقاله اقدام نمایید. ادامه خبر ...(1401/6/17)

نهمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران
نهمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سال های گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان، 28 الی 30 آبان 1401 به صورت حضوری برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه هم ادامه خبر ...(1401/5/29)

کتابچه هشتمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران
ادامه خبر ...(1401/5/29)برگزار كنندگان همایش


حامیان همایش