نمایشگاه

کلیه‌ی سازمان‌ها و مؤسسات علمی-تحقیقاتی، دانشگاه‌ها، آزمایشگاه‌ها، نشریات، شرکت‌ها و مراکز صنعتی، مراکز تحقیق و توسعه فناوری، استارتاپ‌ها و مراکز درمانی که در زمینه‌ی علوم و فناوری‌های مرتبط با نقشه‌برداری مغز فعالیت می‌کنند؛ در صورت تمایل به شرکت در نمایشگاهی که در حاشیه‌ی همایش برگزار می‌گردد می‌توانند درخواست خود را به دبیرخانه‌ی همایش اعلام نمایند.

لازم به ذکر است نمایشگاه جانبی همایش به دو صورت محیطی و مجازی برگزار می‌گردد. لطفا قبل از ارسال درخواست مشارکت در نمایشگاه به نکات زیر توجه فرمایید:

- درخواست‌کنندگان می‌توانند با توجه به نیاز خود به صورت حضوری یا مجازی در نمایشگاه شرکت کنند و محل و متراژ غرفه‌ی خود را در سالن نمایشگاه انتخاب نمایند. نقشه و اطلاعات غرفه‌های محیطی و مجازی در لینک‌های زیر در دسترس است.

مشاهده نقشه و قیمت غرفه‌های محیطی

مشاهده نقشه و قیمت غرفه‌های مجازی

دموی نمایشگاه مجازی

- نمایشگاه مجازی محدود به تاریخ برگزاری همایش (۱۴ تا ۱۶ بهمن ۱۴۰۲) نیست؛ و تا شش ماه پس از برگزاری همایش ادامه خواهد داشت.

- بازدید محیط نمایشگاه مجازی برای بازدیدکنندگان داخلی و خارجی امکان‌پذیر است و این امر موجب می‌‏شود که غرفه‏‌های مجازی، بازدیدکنندگان بسیاری از سراسر دنیا داشته باشند.

- در غرفه‏‌های مجازی، تسهیلات ویژه‏‌ای برای استارتاپ‌ها در نظر گرفته شده‌است که برای اطلاع از آن می‌توانید با دبیرخانه‌ی همایش تماس بگیرید.


اخبــاربرگزار كنندگان همایش


حامیان همایش