اخبار

1401/6/15

نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین‌المللی نقشه‌برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته‌ای و انجمن مهندسی پزشکی ایران

اولین نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین‌المللی نقشه‌برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته‌ای ایران و انجمن مهندسی پزشکی ایران روز یکشنبه ششم شهریور ۱۴۰۱، در پژوهشکده علوم و فناوری‌های پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار گردید. در این نشست رئیس و دبیران اجرایی همایش به عنوان نمایندگان دانشگاه شهیدبهشتی و انجمن علوم و فناوری‌های شناختی ایران، نائب رئیس انجمن علمی پزشکی هسته‌ای ایران آقای دکتر برزو رشیدی و دو تن از اعضای هئیت مدیره انجمن مهندسی پزشکی ایران آقایان دکتر مهران جاهد به نمایندگی از دانشگاه شریف و دکتر علی خادم به نمایندگی از دانشگاه خواجه نصیر حضور یافتند.

در این نشست نمایندگان انجمن‌های فوق‌الذکر با تاکید بر ضرورت و اهمیت افزایش تعامل انجمن‌های علوم مرتبط با نقشه‌برداری مغز به منظور توسعه و بهره‌برداری بهینه از این علم، توافق خود را مبنی بر همکاری در برگزاری نهمین همایش بین‌المللی نقشه‌برداری مغز ایران به عنوان اولین گام در جهت همکاری‌های مستمر اعلام کردند.

 

 

 

 
اخبــار

اطلاعیه مهم در مورد زمان برگزاری همایش
به اطلاع مخاطبین محترم می رساند برگزاری نهمین دوره از همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران به تعویق افتاده است و زمان برگزاری متعاقبا اعلام خواهد شد. ادامه خبر ...(1401/7/16)

نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین‌المللی نقشه‌برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته‌ای و انجمن مهندسی پزشکی ایران
اولین نشست برگزارکنندگان نهمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران با انجمن علمی پزشکی هسته ای ایران و انجمن مهندسی پزشکی ایران روز یکشنبه ششم شهریور ۱۴۰۱، در پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی دانشگاه شهیدبهشتی برگزار گردید. در این نشست رئیس و ادامه خبر ...(1401/6/15)

فراخوان ارسال چکیده مقاله
به اطلاع می رسانیم پذیرش مقالات در نهمین همایش نقشه برداری مغز ایران آغاز شده و علاقه مندان می توانند از طریق وب سایت اقدام به ارسال مقالات خود نمایند. قبل از ارسال مقالات نسبت به مطالعه راهنمای ارسال چکیده مقاله اقدام نمایید. ادامه خبر ...(1401/6/17)

نهمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران
نهمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سال های گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان، 28 الی 30 آبان 1401 به صورت حضوری برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه هم ادامه خبر ...(1401/5/29)

کتابچه هشتمین همایش نقشه‌برداری مغز ایران
ادامه خبر ...(1401/5/29)برگزار كنندگان همایش


حامیان همایش