صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Congress detailsجزئیات کنگره

 

درباره کنگره :

 

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژیهای پیشرفته ای همچون Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron emission tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد. دانشگاه شهید بهشتی بعنوان پیشتاز این علم در کشور هر ساله یک همایش بین المللی در زمینه نقشه برداری مغز برگزارمی کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه های مرتبط با این علم،  جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری های مربوط به آن است.

هفتمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سالهای گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان آبان 99 به صورت مجازی برگزار میشود و علاقه‌مندان به شرکت در این همایش میتوانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه همایش در همین سایت از قسمت ثبت نام اقدام کنند.

همچنین میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحات اجتماعی ما در اینستاگرام و تلگرام را دنبال کنید. 

 


دبیرخانه:

تلفن:  ۲۹۹۰۵۸۰۱ ۰۲۱

فکس:
۰۲۱۲۹۹۰۲۶۵۰

 

محل برگزاری:

 

همایش به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی و آنلاین برگزار می‌شود.

 


ورود اعضا
اخبار
گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
 

 -  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 108
ماه جاری 3702
کل مراجعات 1270133
نشانی دبیرخانه: تهران - ولنجک - بلوار دانشجو- میدان یاسمن- انتهای خیابان عدالت - دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
شماره تماس: 02129905801
شماره فکس: 02129902650
رایانامه: info@humanbrainmapping.ir