صفحه اصلی   فرم ثبت نام   تماس با ما     English
Congress detailsجزئیات کنگره

 درباره کنگره

نقشه برداری مغز یک علم بینابینی و چند نظامه است که با استفاده از تکنولوژی های پیشرفته ای همچون، Magnetic Resonance Imaging, Optical Imaging, Positron Emission Tomography, Magnetoencephalography, Electroencephalography, Transcranial Magnetic Stimulation و غیره به مطالعه سیستم اعصاب و مغز می پردازد. دانشگاه شهید بهشتی به عنوان پیشتاز این علم در کشور هر ساله یک همایش در زمینه نقشه برداری مغز برگزار می کند. رسالت ما گردهم آوردن دانشمندان داخلی و خارجی در حوزه های علوم پزشکی، مهندسی، ریاضیات، روانشناسی، کامپیوتر و سایر حوزه های مرتبط با این علم، جهت تبادل اطلاعات و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته به منظور درک سیستم اعصاب و بیماری های مربوط به آن است.

هشتمین همایش بین المللی نقشه برداری مغز ایران مانند سال های گذشته با حضور تعدادی از برجسته ترین دانشمندان علوم اعصاب جهان، آبان 1400 به صورت مجازی برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این همایش می توانند نسبت به ثبت نام و پرداخت هزینه همایش در همین سایت از قسمت ثبت نام اقدام کنند.

همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر صفحات اجتماعی ما را در اینستاگرام ، توییتر، لینکداین و تلگرام دنبال کنید.

 

 دبیرخانه

 

 تلفن: 02129905801 

 فکس: 02129902650 

 محل برگزاری:

 همایش به دلیل شیوع بیماری کرونا به صورت مجازی و آنلاین برگزار می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ورود اعضا
اخبار
گالری
نام کاربری :
کلمه عبور :
 

 -  کلمه عبور خود را فراموش کرده ام.

حامیان کنگره
آمار بازديدها
تماس با ما
روز شمار
امروز 187
ماه جاری 3835
کل مراجعات 1256198
نشانی دبیرخانه: تهران - ولنجک - بلوار دانشجو- میدان یاسمن- انتهای خیابان عدالت - دانشگاه شهید بهشتی- پژوهشکده علوم و فناوری های پزشکی
شماره تماس: 02129905801
شماره فکس: 02129902650
رایانامه: info@humanbrainmapping.ir